Czym jest GW Pro Nutrition?

GW PRO NUTRITION działa na zasadzie modulatora PPARδ. W związku z tym aktywuje kinazę białkową aktywowaną AMP, jednocześnie pobudza wychwyt glukozy w tkance mięśni szkieletowych. Co więcej, badania naukowe potwierdzają, że odwraca nieprawidłowości metaboliczne występujące u otyłych mężczyzn chorujących na zespół insulinooporny. Prawdopodobne wyjaśnienie polega na tym, że preparat w tym celu wykonuje stymulację utleniania kwasów tłuszczowych. Proces nabiera na sile w przypadku połączenia ze związkiem, którym jest AICAR. Mechanizm polegający na zwiększaniu HDL przez agonistów PPARδ wynika ze zwiększonej ekspresji ABCA1, będącego transporterem cholesterolu.

Jak działa GW Pro Nutrition?

GW Pro Nutrition należy do nielicznych związków, które wykazują korzystne działanie w przypadku aktywnych sportowców. Dotychczasowe badania wskazują, że preparat poprawia ich wyniki sportowe, ale bez bezpośredniego związku z działaniem anabolicznym oraz androgennym, co odbywa się w przypadku SAA i SARMów.

Jakie efekty przynosi zatem stosowanie GW Pro Nutrition? Przede wszystkim jego regularne stosowanie powoduje znaczną poprawę wytrzymałości, która według badań zwiększa się nawet o 20-30%. Aktywacja PPAR zwiększa metabolizm kwasów tłuszczowych i redukuje wykorzystanie glukozy, przeciwdziałając nadmiernemu obniżeniu jej stężenia w czasie wysiłku fizycznego. Co więcej, silna oksydacja kwasów tłuszczowych aktywuje redukcję tłuszczu zapasowego, co przyspiesza proces modelowania sylwetki. 

gw pro nutrition

Jakie są zalety korzystania z GW Pro Nutrition?

Preparat wykazuje szereg korzystnych działań, w tym takie jak:

  • zwiększa wydolność,
  • wspiera redukcję tkanki tłuszczowej,
  • stymuluje wychwyt glukozy,
  • pobudza utlenianie kwasów tłuszczowych,
  • obniża insulinooporność,
  • poprawia wytrzymałość.

Aby preparat działał poprawnie, należy go przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta, najlepiej zatem przyjmować 1-2 kapsułki dziennie, ale nie dłużej niż przez 8 tygodni. Nie należy również przekraczać dziennej, zalecanej dawki.

Comments are closed.