Jakie korzyści płyną ze stosowania odżywki wysokobiałkowej?

Aby zwiększyć masę mięśniową, sportowcy muszą przejść na zbilansowaną dietę, zwracać wystarczającą uwagę na swoją aktywność fizyczną i stosować specjalne suplementy sportowe. Przyrost masy ciała następuje w ramach anabolizmu, który jest ważną częścią mechanizmu metabolicznego organizmu. Podczas anabolizmu powstają związki kompleksowe, w tym aminokwasy, kwasy nukleinowe, ATP i inne składniki, które bezpośrednio wpływają na przyrost masy mięśniowej.

Zalety produktów takich jak odżywki na masę

Odżywki na mase pomagają przyspieszyć syntezę białek wewnątrz komórek, co prowadzi do wyraźnego przerostu mięśni. Podobne działanie mają hormony wzrostu, które możesz kupić na naszej stronie. Specyfika odżywek na masę polega na ich kompleksowym działaniu na organizm. Najbardziej wyrażony efekt jest uzyskanie masy mięśniowej, której tempo wzrostu będzie zależeć od szkolenia, dawki i estrów, które zostały zawarte w leku. Efektem przyjmowania odżywek będzie do 10 kg masy mięśniowej, którą można uzyskać w trakcie trwania kursu.

Dodatkowe wyniki można wyrazić w następujący sposób:

  • zwiększenie możliwości siłowych organizmu;
  • Podnoszący może przejść na zupełnie nowy poziom treningu;
  • produkt wywołuje efekt pompowania;
  • aktywacja efektu spalania tłuszczu.

Odżywki na masę pomogą poprawić i wzmocnić struktury kostne. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę poziom obciążeń występujących podczas intensywnych treningów przed zawodami.

odżywki na mase

Hormon wzrostu – zastosowanie

Oprócz odżywek hormon wzrostu pomaga zwiększyć masę mięśniową szybko. Związek ten pomaga przyspieszyć wzrost szkieletu, jak również mięśni jednostki. Największe stężenie endogennego hormonu występuje w okresie dzieciństwa, kiedy organizm szybko się rozwija. Z wiekiem jego synteza znacznie spowalnia, więc dodatkowe źródło hormonu będzie wymagane do aktywacji przyrostu masy ciała.

Hormon wzrostu był początkowo planowany do użytku medycznego. Substancja ta wykazała doskonałe wyniki w leczeniu pacjentów po poważnych operacjach lub z opóźnionym rozwojem. Zawodowi sportowcy szybko zwrócili uwagę na takie cechy leku.

Jego zastosowanie w sporcie zaowocowało dodatkowymi przyrostami jakościowej masy mięśniowej. Sportowcy na kursie mają przyspieszone gojenie się ran. Znacznie wzrasta również odporność organizmu. Wzmacnia się tkanka kostna i chrzęstna, dzięki czemu łatwiej jest znosić forsowne ćwiczenia. Podczas kursu ciało jest odmładzane, a ilość podskórnej tkanki tłuszczowej ulega redukcji.

Comments are closed.